Излет за ученике петог и шестог разреда на релацији Баљевац-Пирот

7.јуна реализован је једнодневни излет за ученике петог и шестог разреда на релацији Баљевац-Пирот.
Пут нас је водио преко Краљева,Крушевца и Ниша.Пирот је леп и занимљив град на истоку Србије ,па смо имали прилике да посетимо Музеј Понишавље , где су снимљени филмови Зона Замфирова и Ивкова слава.Затим смо обишли Споменик ослободиоцима од Турака,радионицу пиротских ћилима и тврђаву Момчилов град.У повратку ,у близини Пирота, песетили смо манастир Темску. Становници Пирота су веома гостољубиви и срдачни,тако да смо се пријатно осећали. Ученици су били задовољни и неуморни, иако је распоред био густ и план потпуно реализован. Разредне старешине свих одељења петог и шестог разреда су успешно спровели план на задовољство ученика и самих наставника.

Видимо се на неком другом месту наше лепе Србије. За сада поздрав и разгледнице из Пирота