Наградна екскурзија

Дана 11.5. 2026. године ученици наше школе посетили су Палату науке у Београду .
На иницијативу председника општине организована је наградна екскурзија за ученике основних школа који су се истакли на такмичењима.

Објављено у Дешавања

Оставите одговор