Ученица седмог разреда, Лена Алексић, представљала је нашу школу на РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ, које је одржано 24. маја 2026.године у Београду.Иако овога пута нису освојене највише награде, Лена је остварила изузетан резултат — била је једина представница Рашког округа у категорији седмог разреда на овом нивоу такмичења!
Честитамо Лени на огромном труду, раду, знању и успеху. Сигурни смо да је ово тек почетак њених сјајних резултата у свету науке!
