Добродошли на званичну веб презентацију Основне школе „Јосиф Панчић”

Дешавања

Наши мали фудбалери

Наша школа се може похвалити и добрим фудбалерима. Један од њих је Симон Матовић, ученик I/1, који се нашао у тиму Црвене Звезде из Београда.

Цртање на асфалту

Поводом обележавања Дечије недеље,наша школа је организовала низ активности у току седмице. Једна од активности којој се ученици млађих разреда наше школе посебно радују је и цртање на асфалту.

Облутак

Ученици трећег разреда из Баљевца су методом сликања на камену преставили могуће идеје за украшавање дворишта, башта, саксија…

Цртање на асфалту

Европски дан језика

Поводом Европског дана језика наставници страних језика, енглеског Славица Мандић, немачког Ремзо Сулејмановић, српског језика Оливера Никић и Зорица Чешљарац, библиотекар Ана Мандић одржали су заједничку активност – Лов на књигу.
Уценици 6/1, 7/1, 8/1 су по групама,а уз помоћ оријентира у чијој је изради помогао Марко Јемуовић, тражили скривене књиге енглеских, немачких, руских, српских и француских писаца у парку школе.
Групе су бодоване према сналажењу у читању упутстава и тачности одговара на питања у вези са писцима, књигама и Европским даном језика. Подршку нам је пружио и Милан Јемуовић тако што је фотографисао активности.
Уценици су успешно и са уживањем учествовали у часу, а највише бодова је освојила група 6. разреда.