Прослава Светог Саве

Ученици наше школе у издвојеном одељењу у Брвеници, су у петак 27. јануара ове године припремили пригодан програм, поводом Светосавске прославе. Програм је био посвећен школској слави и нашем великом просветитељу Светом Сави. Обележавање великог празника почело је литургијом која је одржана у манастиру Градац. Након тога у школи ученици су отпевали химну Светом Сави и уследио је рецитал у част Светог Саве који су ученици припремили заједно са својом наставницом Зорицом Чешљарац. По завршетку приступило се сечењу славског колача. Овогодишњи домаћин школске славе била је породица Јањовић која је тим поводом организовала и пригодан ручак у то име. Прослави су присуствовали ученици, родитељи, учитељи и наставници.