20 година Удружења за помоћ лицима са посебним потребама

Удружење за помоћ лицима са посебним потребама из Рашке обележило је 20 година од свог оснивања. Удружење је поводом 20 година постојања донело одлуку да додели признања свима који су помагали у раду. Све захвалнице урађене су у Удружењу а уручене су између осталог и, нашој школи, ОШ “Јосиф Панчић”.
Више о самом догађају можете погледати у прилогу локалне РТВ Коперникус Рашка на следећем линку.

“Немој ми се смејати- растргнуто срце”

У циљу развијања позитивног става у међусобном опхођењу и стварања саосећајне разредне и школске атмосфере, Славица Мандић и Милица Диздаревић су 18.5.2023. одржале радионицу “Немој ми се смејати”.
Учествовали су ученици 5/1, 6/2 , 8/1 одељења и гости.
Радионица је рађена према изворима УНИЦЕФ-а и изазвала је интеракцију и интересовање учесника.

Иста радионица одржана је и 25. маја у одељењима 6/1 и 7/1 у реализацији Славице Мандић и Оливере Никић