Сајам науке

30. маја од 13 до 15 часова одржан је Сајам науке у оквиру пројекта СТЕМ, под називом “Школе за чистији ваздух” у сарадњи са УНИЦЕФ-ом, у коме су учествовале наша школа као домаћим, основне школе “Сутјеска” и “Рашка” из Рашке као гости.
Наша школа је изашла са пет пројеката и више различитих садржаја, углавном експерименталних и изложбеним. Такође и ученици из других школа су имали своје презентације.
У пројектима и другим активностима учествовали су ученици од 5 до 8. разреда и предметни наставници из информатике,технике и технологије, биологије, географије, хемије, математике и енглеског језика.
Сајам је био одлично посећен и сви учесници сајма су показали велико задовољство. Овај догађај је забележила и локална телевизија.
На крају, добили смо честитке од посетиоца и координатора из УНИЦЕФ-а за одличну реализацију.