Присуство свечаној церемонији обележавања Дана школе ,,Живан Маричић” из Жиче

Директор и колегинице наше школе присуствовали су свечаној церемонији обележавања Дана школе ,,Живан Маричић” из Жиче.
Већ дуги низ година наше школе негују професионалну сарадњу и удружују се у реализацији амбијенталних активности приликом којих наши ученици стварају и негују међусобна пријатељства.
Приредба коју су колеге из Жиче припремиле носи назив ,,Музичко путовање”. Током приредбе, талентовани ученици представили су своје вештине свирања инструмената, хорског певања и соло извођења. Уз заједничку песму, свирку и игру са својим наставницима дочарали су део стваралачке атмосфере коју у школи негују већ дуго времена и по којој су познати у широј просветној заједници. Током прославе дана школе, били смо у прилици да се дружимо са колегама, начелницом Школске управе Краљево и родитељима ученика. Радујемо се наставку сарадње и новим активностима које планирамо заједно да спроведемо.